Spora aktualizacja do The Callisto Protocol dodaje oczekiwany tryb

The Callisto Protocol dostało sporą łatkę z nowym trybem gry
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

The Callisto Protocol otrzymało nową aktualizację, która zajmuje sporo miejsca. Dostaliśmy parę poprawek, ale głównym daniem jest tryb Nowej Gry+.

Czy jednak ktoś chętnie z tej opcji skorzysta? W końcu tytuł sprzedał się co najwyżej średnio, a i jego oceny okazały się dość mieszane.

The Callisto Protocol dostało ubiegłej nocy nową łatkę, która dodaje jedną, główną rzecz. To nowy tryb Nowa Gra+, dzięki któremu będziemy mogli ukończyć tytuł jeszcze raz, ale ze zdobytym wcześniej wyposażeniem i stanem postaci. Oczywiście opcja ta odblokowuje się dopiero wtedy, gdy skończymy grę po raz pierwszy. Musimy też posiadać jak najbardziej aktualny zapis tuż po jej finiszu.

The Callisto Protocol z Nowa Gra+, ale czy jest coś jeszcze?

Okazuje się, że owszem – twórcy zadbali o parę dodatkowych elementów. Cała łatka waży w wersji na PC aż 11 GB, także sugeruje to, że dostaniemy sporo poprawek. Aż tak dobrze akurat nie jest. Deweloperzy skupili się głównie na eliminacji błędów, w tym takich, które uniemożliwiały ukończenie gry. Z najważniejszych usprawnień należy wymienić przede wszystkim brak otrzymywania obrażeń przy przeskakiwaniu przez przeszkody, problemy z renderowaniem poziomów czy crash w jednym momencie fabuły.

Mamy tu też “poprawę wydajności gry na wszystkich platformach”, ale nie znamy szczegółów. Na razie trzeba zaczekać na porównania, które pokażą, czy tytuł faktycznie radzi sobie lepiej. Łatka powinna pobierać się automatycznie tuż po włączeniu klienta Steam lub jakiejkolwiek innej platformy, na której gramy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie