The Callisto Protocol dostanie ekskluzywną zawartość na PlayStation, ale z jednym haczykiem

The Callisto Protocol - zrzut ekranu
Newsy PS4 PS5

Szef Striking Distance Studios ujawnił, że The Callisto Protocol zaoferuje dodatkową ekskluzywną zawartość na PlayStation… jeśli złożycie pre-order.

Glen Schofield poinformował o możliwości złożenia zamówienia przedpremierowego w PS Store. Jeśli zdecydujecie się na wsparcie twórców przed debiutem gry, otrzymacie pakiet Contraband Pack, który ma zagwarantować dostęp do bliżej nieokreślonej zawartości. Szczegóły najpewniej zostaną podane w niedalekiej przyszłości.

Pamiętajcie, aby złożyć zamówienie przedpremierowe na grę w PlayStation Store, by otrzymać specjalny pakiet Contraband Pack, który pomoże Jacobowi w walce z niewyobrażalnymi okropieństwami więzienia Black Iron Prison.

– napisał szef Striking Distance Studios, Glen Schofield, we wpisie na blogu PlayStation

Wstępny opis pakietu sugeruje, że zagwarantuje on dostęp do przedmiotów, które wykorzystamy w grze. Nie spodziewałbym się dodatkowych misji czy innej zawartości znacznie wydłużającej rozgrywkę – i dobrze, bo ekskluzywność takich treści to nic dobrego.

To nie jedyny bonus przewidziany dla graczy, którzy zdecydują się na złożenie pre-orderu na The Callisto Protocol. Zamówienie przedpremierowe (również na innych platformach) zagwarantuje Wam paczkę przedmiotów kosmetycznych Retro Prisoner, w tym dwie skórki do broni i jedną dla protagonisty.

The Callisto Protocol ukaże się już 2 grudnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Niedawno zaprezentowano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki, który znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie