Zapowiedziano grę na podstawie tajwańskiego horroru. Zwiastun The Bridge Curse: Road to Salvation

The Bridge Curse steam zjawa screen z gry
PC

Tajwański film The Bridge Curse okazał się całkiem ciekawym horrorem. Zapowiedziano właśnie grę na jego podstawie. Mamy pierwszy zwiastun!

Jeżeli azjatyckie horrory to Wasza para kaloszy, jest na co czekać!

The Bridge Curse: Road to Salvation na zwiastunie

Softstar Entertainment zapowiedziało nowy horror FPS osadzony na Tajwanie. Być może kojarzycie tytuł The Bridge Curse – jest to w Polsce mało znany film, który jednak potrafi całkiem nieźle przestraszyć. Gra na jego podstawie teoretycznie powinna więc straszyć nawet jeszcze bardziej.

Na Steam pojawiła się już karta produktu wraz ze zwiastunem, który znajdziecie poniżej. Nie znamy niestety daty premiery, ale deweloperzy celują w bieżący rok. W samej rozgrywce raczej nie doświadczymy innowacyjności – wcielimy się w grupę studentów sprawdzających miejską legendę o zjawie nawiedzającą most przy kampusie. Grę poznamy w perspektywie FPP. Rozgrywka skupi się przede wszystkim na rozwiązywaniu łamigłówek, eksploracji i ucieczce oraz skradaniu się pomiędzy duchami.

Warto nadmienić, iż twórcy zapowiedzieli grywalne demo mające być dostępne już na najbliższym Steam Next Fest. Raczej nie będziemy musieli znać pierwowzoru, aby w pełni docenić grę. Wiele wskazuje na to, że będzie to prequel. W filmie obserwujemy bowiem młodą dziennikarkę, która bada zaginięcia studentów właśnie niedaleko wspomnianego mostu. Liczę, że deweloperom uda się stanąć na wysokości zadania, bo azjatyckie horrory zawsze są na moim dysku mile widziane.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia