Spin-off The Boys nabiera kształtów. Jest oficjalny tytuł i prezentacja obsady

The Boys spin-off - znamy tytuł nadchodzącej produkcji
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Zapowiadany już jakiś czas temu spin-off The Boys otrzymał wreszcie pierwsze konkrety. Poznaliśmy tytuł nadchodzącej produkcji.

Gen V – tak będzie się nazywać kolejny serial z uniwersum supków. Tym razem prześledzimy losy młodych adeptów zgromadzonych w szkole dla szczególnie utalentowanej młodzieży. Brzmi znajomo? To akurat nie powinno dziwić; produkcja jest luźno inspirowana Marvelem, a ściślej – szkołą dla mutantów prowadzoną przez Profesora X. Showrunner oryginalnych The Boys, Eric Kripke, wyjawił, iż spin-off częściowo oprze się na parodii Marvela zatytułowanej G-Men. Zapewnia jednak, iż – podobnie jak we wcześniejszym serialu – tu również jest to wyłącznie punkt wyjścia, bo twórcy zamierzają pójść we własnym, nietypowym kierunku.

O nowej produkcji z uniwersum wiadomo już od jakiegoś czasu. Jeszcze w maju informowaliśmy, że ruszyły planowane od dawna prace nad nadchodzącym tytułem. Na ekranach pojawią się m.in. Jaz Sinclair, Chance Perdomo, London Thor, Lizze Broadway, Maddie Phillips, Derek Luh, Asa Germann oraz Shelley Conn. Niestety nie podano dotychczas informacji na temat tego, czy możemy liczyć na występy gościnne obsady oryginalnego serialu.

Twórcy The Boys zaprezentowali nowych aktorów w krótkim filmie, wy zaś możecie zobaczyć go poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie