Spin-off The Boys wreszcie ruszył z produkcją. Obsada zyskała nowych aktorów

The Boys / spin-off rusza z produkcją
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Spin-off The Boys, czyli popularnego serialu Amazon Prime Video, wreszcie rozpoczął produkcję. Pojawiły się też nowe nazwiska w obsadzie.

Spin-offy popularnego tytułu nie zakończą się zatem na animowanym The Boys: Diabolical. W przygotowaniu jest już także nowy serial aktorski. Po długim czasie oczekiwania, przez który część aktorów zrezygnowała ze swoich ról, tytuł wreszcie rusza z produkcją. Akcja rozegra się w szkole przeznaczonej dla młodych dorosłych obdarzonych specjalnymi mocami. Nie wiadomo jak na razie, czy możemy tu liczyć na gościnne występy aktorów z serialu oryginalnego.

Ze względu na opóźnienia w produkcji dotychczasową obsadę opuściło już kilka osób. W nowym tytule mieli pojawić się Aimee Carrero, Shane Paul McGhie, a także Reina Hardesty; ostatnia z aktorek zrezygnowała z produkcji podobno przez napięty terminarz. W obsadzie pozostali wówczas Lizze Broadway, Jaz Sinclair, Maddie Phillips i Chance Perdomo. Dziś wiadomo już, jacy aktorzy dołączą do prac nad serialem. Będą to: London Thor (w zastępstwie za Reinę Hardesty), Derek Luh, Asa Germann oraz Shelley Conn.

Wśród producentów wykonawczych nowego tytułu znaleźli się Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz oraz Pavun Shetty. W prace zaangażował się również showrunner oryginalnego The Boys, czyli Eric Kripke – jak na razie nie wiadomo jednak, czy będzie nadzorował również powstający spin-off.

Do premiery nowej produkcji pobocznej jeszcze zapewne sporo czasu. Produkcja dopiero ruszyła, także na debiut nowego tytułu na pewno będziemy musieli zaczekać. Znacznie wcześniej jednak, bo już w przyszłym miesiącu, na Amazon Prime Video pojawi się 3. sezon The Boys. Serial oryginalny Amazona powróci na platformę 3 czerwca 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie