Jensen Ackles o nowym bohaterze The Boys. Postać zawita już w 3. sezonie

Jensen Ackles jako Soldier Boy w serialu The Boys
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Choć do premiery 3. sezonu The Boys jeszcze trochę czasu, już dziś możemy dowiedzieć się nieco więcej o nowym bohaterze. Wcieli się w niego Jensen Ackles.

Soldier Boy, bo o nim mowa, to wielki amerykański patriota, doskonale wyszkolony w walce (sam twierdzi, że walczył w II wojnie światowej), a ponadto świetnie posługuje się tarczą, która stanowi jego podstawową broń. Brzmi znajomo? Tak, to oczywiście parodia Marvelowskiego Kapitana Ameryki, choć momentami mocno przerysowana. W komiksie – a zatem zapewne również w serialu od Amazon – bohaterowi bardzo zależy na tym, aby dołączyć do Siódemki. Początkowo jednak musi przezwyciężyć pewną kwestię:

„A więc, co się dzieje – nie sądzę, żeby to był sekret, niczego nie wyjawiam – to znajdują mnie po tym, jak przez pewien czas byłem w niewoli. Kiedy mnie widzą, mam brodę i wyglądam jak z Cast away – poza światem. Ale później doprowadzają mnie do porządku, dostaję z powrotem swój strój superbohatera i ruszam do akcji.”

– powiedział aktor w podcaście Inside of You with Michael Rosenbaum.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak potoczą się losy Soldier Boya. Premiera 3. sezonu The Boys odbędzie się 3 czerwca 2022 roku na platformie Amazon Prime Video. To oficjalna informacja, potwierdzona przez teaser produkcji, który widzieliśmy już jakiś czas temu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie