postaci serialu The Boys

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

3. sezon The Boys coraz bliżej. Kiedy odbędzie się premiera?

Samozwańczy obrońcy sprawiedliwości powracają z 3. sezonem. Wiadomo już, kiedy nastąpi premiera nowej odsłony The Boys.

Kolejny serial Erica Kripkego cieszy się ogromną popularnością. To zresztą jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2022 roku. Na szczęście twórcy oraz platforma Amazon Prime, na potrzeby której powstaje tytuł, mają to na uwadze. Dzięki temu możemy już zacząć odliczanie do premiery 3. sezonu produkcji poświęconej dość specyficznym superbohaterom. 3. sezon The Boys zadebiutuje na Amazon Prime Video 3 czerwca 2022 roku.

datę ogłoszono w pierwszym oficjalnym teaserze nowej odsłony. Możemy w nim rzucić okiem na powracających bohaterów, a dokładniej Annie January oraz Homelandera. Wiadomo już jednak, że w serialu zagości kilka nowych postaci. Na ekranach pojawi się m.in. Jensen Ackles jako Soldier Boy, który do tej pory był jedynie kilkakrotnie wspomniany przez innych bohaterów. Jego obecność prawdopodobnie sprawi, że Homelander poczuje się zagrożony na swojej pozycji; to z kolei może wywołać wiele nieprzewidzianych okoliczności.

The Boys to adaptacja serii komiksów o samozwańczej grupie, która stara się przeciwdziałać superbohaterom nadużywającym swoich mocy. Serial stanowi swoistą parodię kina superbohaterskiego; w wielu postaciach można zauważyć cechy doskonale znanych bohaterów Marvela czy DC. W obsadzie znajdują się m.in. Antony Starr, Erin Moriarty, Jack Quaid, Karl Urban, Dominique McElligott, Chace Crawford, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Tomer Capon, Karen Fukuhara, a także Nathan Mitchell.

Wspomniany już teaser z zamieszczoną datą premiery możecie natomiast obejrzeć poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%