TES VI – Bethesda ujawniła krainę dostępną w grze? Gracze spekulują

0 komentarzy

Możliwe, że Bethesda po cichu ujawniła lokację z TES VI. Na Twitterze serii The Elder Scrolls pojawił się bardzo intrygujący, niejednoznaczny post.

Seria The Elder Scrolls prowokuje równie dużą ilość plotek co GTA VI. Szóste części tychże marek to przy okazji najbardziej oczekiwane produkcje nadchodzących lat, o których przy okazji wiadomo stosunkowo niewiele.

Następca Skyrim zdaje się być jednak nieco bliżej niż nowa produkcja Rockstar Games. Bethesda rozwija grę od kilku lat, a niedawne wykupienie wydawcy przez Microsoft zdaje się otwierać bardzo szerokie perspektywy na przyszłość.

Możliwe, że Bethesda właśnie zajawiła przyszłość serii The Elder Scrolls. Na Twitterze TES pojawił się bardzo ciekawy wpis, który może zdradzać lokację, którą odwiedzimy w kolejnej grze.

Już sam opis postu może sugerować, że dotyczy on nowości w serii. Na powyższej mapie możemy zobaczyć doskonale każdemu znaną mapę Skyrim. Fani zwrócili jednak uwagę na kilka istotnych szczegółów.

Po pierwsze, na mapie umiejscowiono kilka światełek. Jedno z nich wskazuje na dziwną księgę, drugie na Samotnię, stolicę Skyrim, a trzecie na prowincję Hammerfell.

Kawałek rzeczonej prowincji pojawił się w The Elder Scrolls Online, jednak wciąż spory obszar pozostaje nieodkryty. Post może więc równie dobrze wskazywać na ulokowanie przyszłego dodatku do ESO.

Najbardziej rozmarzeni gracze mają jeszcze jedną, nietypową teorię. Według nich, TES VI miałby rozgrywać się zarówno w Hammerfell jak i Skyrim, oraz być bezpośrednią kontynuacją gry z 2011 roku.

Jeśli chodzi o teorie związane z nowym TES, to najczęściej wspomina się właśnie o Valenwood i właśnie Hammerfell. To dwie najbardziej prawdopodobne prowincje, które mogą trafić do gry.

Powyższe teorie to jednak tylko luźne spekulacje. Opublikowana mapa może równie dobrze na nic nie wskazywać i być jedynie ciekawostką. Na więcej informacji o The Elder Scrolls VI będziemy musieli jeszcze poczekać.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się