Subskrybenci Nintendo Switch Online sprawdzą za darmo Terrarię. Znamy terminy

Terraria - covert art - trial na Nintendo Switch Online
Switch

Nintendo Switch Online daje subskrybentom usługi szereg benefitów. Od dostępu do gier retro, przez zapisy w chmurze, po m.in. wyjątkowe oferty na akcesoria i np. triale gier. Tak się składa, że niebawem dzięki temu będziecie mogli sprawdzić to, jak sprawuje się Terraria na Pstryczku.

Okres próbny rozpocznie się 27 stycznia 2022 roku i zakończy się 1 lutego. W tym czasie gracze będą mogli wejść do świata tego niesamowitego RPG-a 2D, by zacząć budować kolejne domki, zdobywać coraz to lepszy sprzęt i pokonywać coraz to silniejszych bossów.

Dla osób niezaznajomionych tym tytułem nadmienię, że Terraria jest jedną z tych produkcji, które pochłaniają na setki godzin, a także są naładowane zawartością. Jeśli postanowicie rozpocząć swoją przygodę w tym pikselowym świecie, nastawcie się na zakopanie się w poradnikach i wszelakich wiki.

Warto nadmienić, że skorzystanie z triala jest przeznaczone dla posiadaczy również tańszego wariantu Nintendo Switch Online. Od niedawna Big N wprowadziło droższą wersję z tzw. Expansion Packiem, który obecnie oferuje dodatkowo produkcje z Nintendo 64 oraz SEGA Mega Drive, a także DLC do Animal Crossing: New Horizons.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie