Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tennis World Tour 2 ujawnione, pokazano trailer z gameplayem

NACON i Big Ant Studios zapowiedziały Tennis World Tour 2. W produkcję zagramy jeszcze w tym roku.

TWT2 ma zadebiutować na pecetach we wrześniu 2020. Oprócz filmiku z gameplayem, twórcy ujawnili też garść konkretów na temat gry.

Big Ant Studios wzięło sobie do serca uwagi fanów – uwzględniając głos społeczności liczącej 700 tysięcy osób, zespół przebudował kilka elementów produkcji, a w niektórych przypadkach zaczął całkowicie od nowa. W ten sposób powstaje tytuł, który zaoferuje dynamiczną, mocno testującą umiejętności graczy rozgrywkę z dopracowanymi animacjami, które zwiększą realizm i płynność grania.

Będziemy mogli po raz pierwszy rozgrywać deble przy udziale 4 osóbzarówno lokalnie, jak i online. Do dyspozycji otrzymamy oficjalne korty (np. Gerry Wever Stadion w niemieckim Halle) i 38 gwiazd tenisa, takich jak Rafael Nadal czy Roger Federer. Mecze rozegramy w różnych trybach, takich jak kariera, turniej, quick match i parę innych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się