Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Takiego trybu w PUBG się nie spodziewaliśmy

Okazuje się, że twórcy szykują War Mode. Coś, co całkowicie odmieni PUBG.

PUBG Corp eksperymentuje z nowym trybem rozgrywki o nazwie War Mode, którego zasady są mocno zbliżone do tradycyjnego Team Deathmatch, znanego z innych gier FPS. Tryb ten pojawił się już kilka dni temu w ramach Custom Modes – twórcy jednak w żaden sposób nie informowali społeczności, że coś takiego można znaleźć na serwerach. Być może więc, prowadzą testy dla wąskiego grona graczy. Aczkolwiek w sieci pojawiły się już filmiki ze wspomnianym trybem (jeden z nich zobaczycie na samej dole wiadomości).

Teraz natomiast o nowym trybie wypowiedział się oficjalnie jeden z koordynatorów społeczności na forum PUBG. Otóż potwierdził on, że twórcy pracują nad War Mode, który obecnie jest w bardzo wczesnej fazie tworzenia. Zatem jeśli jesteście go ciekawi, zapewne znajdziecie go na testowych serwerach.

Czym tak naprawdę jest War Mode w PUBG? To Team Deathmatch, gdzie gracze walczą na małym wycinku dobrze znanych map w drużynach po cztery osoby. Wygrywa ten skład, który zdobędzie określoną liczbę zabójstw graczy przeciwnych drużyn. Co ważne, po tym jak jeden z zawodników zginie, odradza się, więc cała rozgrywka przypomina tradycyjny TD z innych gier FPS.

7 premier nowego tygodnia. Trochę Call of Duty oraz coś dla fanów Blizzarda


Respawn jest jednak prowadzony tak jak to na PUBG przystało, czyli za pośrednictwem zrzutu gracza z samolotu. Powrót na mapę ma miejsce 60 sekund po śmierci zawodnika. Jeśli natomiast chodzi o tak zwaną Strefę Bezpieczeństwa, w porównaniu do zwykłej rozgrywki w PUBG, w TD jest ona statyczna. Przede wszystkim jest to związane z faktem, że tutaj twórcy nastawiają się na całkiem inny rodzaj doświadczenia rozgrywki.

PUBG Corp podkreśla, że parametry trybu TD można zmieniać na różne sposobowy. Strefa Bezpieczeństwa też może ulec zmianie. Gracze mogą wybierać rodzaj broni dostępny w trybie i kilka innych elementów.

Ciekawe, jak tryb zostanie przyjęty przez graczy. Póki co jest to czasowe wydarzenie i nie wiadomo, czy zagości na dłużej w PUBG.

Poniżej przedstawiamy materiał wideo z trybu War Mode w PUBG. Jeśli go przetestujecie, dajcie nam koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%