Tak Geralt zmieni się pod wpływem eliksirów

Choć różne miksturki dadzą naszemu bohaterowi nowe możliwości, nie można z nimi przesadzać. Prawdopodobnie w skrajnych przypadkach możemy tego nie przeżyć.

Wśród ostatniej masy ciekawostek dotyczących Dzikiego Gonu znalazła się i taka, że twarz Geralta będzie się zmieniać po wypiciu eliksirów i zobaczymy to również podczas scenek przerywnikowych. Na stronie CD Projekt RED pojawił się screen (wcześniej został udostępniony jedynie redakcji Game Informer), który pokazuje właśnie Białego Wilka po spożyciu eliksirów. Kliknijcie w powyższy obrazek, by zobaczyć go w jakości 1080p.


Podczas rozgrywki będziemy musieli rozważnie podchodzić do takich drinków, ponieważ zbyt częste spożywanie mikstur doprowadzi do zatrucia organizmu Geralta. Jak się to skończy? Dokładnie tego nie wyjaśniono, lecz spodziewajmy się halucynacji, a ostatecznie nawet śmierci. Na szczęście, lekarstwem na przedawkowanie eliksirów będzie biały miód.

Przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon uzyskaj już złoty status i wystarczy cierpliwie czekać na dzień premiery. Gra debiutuje za niecały miesiąc (19 maja) na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

38 Shares
Share38
+1
Tweet