Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Tajemnicze gry od wydawcy GTA 5 z premierą do kwietnia 2020 roku

Na pewno nie GTA 6, lecz może coś z serii BioShock, Civilization, XCOM lub NBA 2K.

Szef firmy Take-Two, czyli Strauss Zelnick, wspomniał podczas rozmowy z inwestorami, że najbliższe miesiące przyniosą ze sobą premiery gier, które jeszcze nie zostały zapowiedziane. Tajemnicze tytuły mają pojawić się w sprzedaży do końca roku finansowego korporacji, czyli do 31 marca 2020 roku.

Take-Two skupia pod swoimi skrzydłami przynoszące spore zyski studio Rockstar, lecz nie ma się co łudzić – GTA 6 raczej nie wyskoczy z lodówki i nie pojawi się w sprzedaży w przeciągu nadchodzących 10 miesięcy. Take-Two jest również właścicielem 2K, wydawcy gier takich marek jak Borderlands, BioShock, Civilization oraz NBA 2K. Wiadomo, że premiera Borderlands 3 została zaplanowana na 13 września. Za tytuł odpowiada Gearbox Software. Inne wewnętrzne studia mogą jednak szykować kolejne gry, o których zapewne usłyszymy w przyszłym miesiącu podczas targów E3.

Strauss Zelnick podał również do wiadomości, że GTA 5 sprzedało się w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w nakładzie 10 milionów egzemplarzy. To świetny wynik, a trzeba zaznaczyć, że produkcja ma na karku już niemal sześć lat. Red Dead Redemption 2 trafiło w tym samym czasie jedynie do miliona nabywców. Dowiedzieliśmy się również, że każdego miesiąca milion osób nadal gra w Borderlands 2, co również jest bardzo dobrym rezultatem. Ta gra zadebiutowała przecież w 2012 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%