Polskie mroczne fantasy RPG Tainted Grail: Fall of Avalon na posępnym zwiastunie

Tainted Grail: Fall of Avalon - polskie fantasy RPG na posępnym zwiastunie
Newsy PC

Tainted Grail: Fall of Avalon to nowa polska gra RPG, która ma spore ambicje. Deweloperzy podzielili się najnowszym zwiastunem produkcji. Jest mrocznie.

Awaken Realms zasłynęło wydaniem komputerowej wersji Tainted Grail: Conquest. Pozycja oparta jest na popularnej grze planszowej Tanited Grail: Upadek Avalonu. I dokładnie taki sam podtytuł nosić ma kolejna gra z cyklu. Ta, dla odmiany, nie będzie już roguelike’iem połącznym z RPG-iem, a pełnoprawną grą akcji RPG osadzoną w otwartym świecie.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak produkcja wygląda, zapraszamy do tego artykułu, w którym pokazaliśmy Wam pierwsze screeny i teaser tytułu. Trochę czasu od tamtej pory minęło, ale twórcy nie próżnowali. Deweloperzy z Awaken Realms wypuścili do sieci kolejny zwiastun produkcji. Tym razem jest to „cinematic trailer”, który w dość artystyczny sposób opowiada wstęp do historii przedstawionej w grze.

Jeżeli produkcja faktycznie zaoferuje tak obrzydliwe maszkary, jak ta na końcu wideo – jestem kupiony. Do tego mamy mroczny i posępny klimat na granicy wygody, a dobrego dark fantasy nigdy nie za mało. W powyższym materiale możemy znaleźć informację o planowanej dacie premiery gry w early access – jest to czwarty kwartał 2022 roku. Całkiem blisko, ale kluczowe pozostaje pytanie – jak dopracowana będzie wersja przedpremierowa Tainted Grail: Fall of Avalon? Trzymam kciuki, żeby twórcy nas zaskoczyli i to nie tylko dlatego, że pochodzą z Polski.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie