Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Szykuje się remaster Resident Evil Zero?

Tym razem źródłem przecieku jest sam producent.

Capcom pracuje obecnie nad odświeżeniem pierwszej części popularnej serii z zombiakami. Resident Evil Remaster HD pojawi się w cyfrowej sprzedaży już 20 stycznia.

Okazuje się jednak, że to być może nie jedyny kotlet, który jest właśnie odgrzewany przez wspomnianego dewelopera. Czyżby w mroku czaił się remaster Resident Evil Zero?

Wskazuje na to screen ze strony Capcom, który już rozlał się po sieci. Widzimy na nim nowy zestaw tematyczny Resident Evil, a jeśli weźmiemy mikroskop lub lupę, dostrzeżemy na nim ikonkę BioHazard Zero, czyli japońską nazwę Resident Evil Zero.

Capcom dokonał oczywiście stosownych zmian na swojej stronie, z której Zero zostało wyrzucone. Jak sądzicie, ikonka tej gry znalazła się tam przez przypadek czy już wkrótce usłyszymy oficjalną zapowiedź kolejnego remastera?

Przypominamy, że Resident Evil Zero pojawiło się pierwotnie na konsoli Nintendo GameCube, później zostało odświeżone na Wii.

Resident-Evil-Zero-(1)

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się