Symulator Policji już w lipcu. Co wy na to?

Takiego symulatora jeszcze nie było. Już wkrótce, 20 lipca nadarzy się wspaniała okazja, by sprawdzić, jak wygląda życie policjanta.

W grze przenosisz się do Mountain Valley, małego, amerykańskiego miasteczka, którego ulice zalała fala przemocy i narkotyków. W Symulatorze Policji wcielasz się w rolę funkcjonariusza MVPD, stojącego na straży prawa i porządku w Mountain Valley, zgodnie z hasłem widniejącym na każdym radiowozie w USA: Służyć i Chronić!

Przed Tobą otwarty świat, w którym odnajdziesz zwykłych obywateli potrzebujących pomocy, jak i bezwzględnych przestępców i skorumpowanych gliniarzy, plugawiących dobre imię tego zawodu. Wciągający i realistyczny tryb kariery, oddający Ci do dyspozycji rozległą mapę miasta Mountain Valley, pozwoli Ci zasmakować różnych aspektów codziennego życia policjanta. Od rozlokowania fotoradarów i przeprowadzania rutynowych kontroli drogowych, przez prowadzenie własnych dochodzeń i przesłuchań, po dynamiczne pościgi z zawrotną prędkością za piratami drogowymi i przestępcami.


Żaden dzień nie będzie spokojny dzięki losowym wydarzeniom w grze – włamaniom, napadom rabunkowym i innym „atrakcjom” wymagającym interwencji i przeprowadzenia aresztowań na ulicy. A po skończonej służbie – pozostaje życie prywatne, inwestowanie we własny dom, czy ukochany, prywatny samochód.

Symulator Policji pojawi się na półkach sklepowych w dniu 20 lipca, w wersji na PC w cenie 39,90 zł.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

45 Shares
Share45
+1
Tweet