Symulator Policji już dostępny na PC. Zagracie?

Zamiast rabować, kraść samochody i lać przechodniów można stanąć po drugiej stronie barykady. Symulator Policji pozwala naprawdę na wiele.

Tytuł jest już dostępny na PC w cenie 39,90 zł. – W grze przenosisz się do Mountain Valley, małego, amerykańskiego miasteczka, którego ulice zalała fala przemocy i narkotyków. W Symulatorze Policji wcielasz się w rolę funkcjonariusza MVPD – przed Tobą otwarty świat, w którym odnajdziesz zwykłych obywateli potrzebujących pomocy, jak i bezwzględnych przestępców i skorumpowanych gliniarzy, plugawiących dobre imię tego zawodu – czytamy w informacji prasowej Techlandu, wydawcy gry.


Symulator Policji oferuje tryb kariery, pozwalający poznać różne aspekty codziennego życia policjanta. – Od rozlokowania fotoradarów i przeprowadzania rutynowych kontroli drogowych, przez prowadzenie własnych dochodzeń i przesłuchań, po dynamiczne pościgi z zawrotną prędkością za piratami drogowymi i przestępcami – tłumaczy wydawca.

Zdarzenia w grze są generowane losowo, więc nigdy nie wiadomo, co przyniesie kolejny dzień. Po dniu służby możemy natomiast oddać się życiu prywatnemu.

Dajcie znać, czy jesteście chętni na gonitwę za bandziorami!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet