Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Symulator masturbacji z datą premiery i wirusem z Wankhan w darmowym DLC

Już 19 marca tego roku na PC zadebiutuje Wanking Simulator. Jak wskazują twórcy, to bezkompromisowa gra wyróżniająca się unikalnym modelem rozgrywki i absurdalnym humorem. W dniu premiery dostępny będzie także bezpłatny dodatek – Wankhan DLC, który pozwoli na uratowanie świata przed śmiercionośnym wirusem FAPID-19. Wstępnie planowane jest wydanie gry również na konsolach.

Wanking Simulator został stworzony przez niezależnego polskiego dewelopera – MrCiastku. Wydawcą jest Ultimate Games S.A. Cena gry na platformie Steam wyniesie około 40 zł, a gracze mogą sprawdzić także bezpłatne demo.

Ten symulator 3D pozwala nie tylko na szerzenie „masturbacyjnego chaosu” – rozgrywka obejmuje też m.in. walkę wręcz, strzelanie, jazdę samochodem, latanie balonem, używanie przedmiotów (m.in. granaty, kamienie, łopata i papierosy) oraz specjalnych czarów.

Gra oferuje kilka różnych trybów rozgrywki, w tym rozbudowany tryb fabularny. Bohaterem jest Winston Gay, pasjonat nieobyczajnych zachowań, które okazały się jednak zbyt głośne. Po interwencji sąsiadów skorumpowane władze pozbawiają Winstona domu – pozostaje mu już tylko zemsta. Kampania fabularna to w sumie 6 zróżnicowanych misji, które rozgrywają się w miejscowości Gay Bay, wielkim biurze, na innej planecie i statku obcych. Twórcy przygotowali też dodatkowe tryby – wyzwania (5 misji), arena (odpieranie fal wrogów), parkour (5 misji) oraz sandbox.

Twórcy przygotowali też bezpłatny dodatek, który będzie dostępny już w dniu premiery gry. W Wankhan DLC gracze trafią do regionu Wankhan, zmagającego się ze śmiertelnym zagrożeniem – wirusem FAPID-19. Celem gracza będzie odzyskanie antidotum od złych ludzi i uratowanie ludzkiej cywilizacji.

– Surrealizm, absurd i humor to trzy słowa bardzo dobrze określające charakter tej produkcji. Finalna wersja gry wychodzi szeroko poza oczekiwania, jakie może przywodzić na myśl sam tytuł. Rozgrywka jest mocno zróżnicowana, dodatkowe tryby zapewniają jeszcze więcej szalonej rozrywki, a wiele elementów będzie dla graczy z pewnością zaskoczeniem. Wszystko to w otoczce absurdalnego humoru i politycznej niepoprawności – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Wydawca zaznacza, że Wanking Simulator jest tytułem skoncentrowanym na elementach humorystycznych. Jedyna czynność o charakterze seksualnym to masturbacja głównego bohatera, ale w grze nie będą widoczne żadne narządy płciowe czy płyny organiczne.

– To tytuł opierający się na kompletnie absurdalnych założeniach. Niektóre elementy gry mogą wydawać się w pewnym sensie kontrowersyjne, ale stoją za nimi czysto humorystyczne intencje. Celem twórców tego symulatora na pewno nie jest urażenie kogokolwiek – podkreśla Mateusz Zawadzki.

Wanking Simulator – główne cechy:

 • unikalny model rozgrywki;
 • szalona i nieprzewidywalna historia;
 • absurdalny humor;
 • brak politycznej poprawności;
 • samochody i balony;
 • specjalny tryb parkour;
 • rozbudowany system wyzwań;
 • tryb areny (walka z hordami przeciwników);
 • czary do wywoływania chaosu;
 • jeszcze więcej możliwości w trybie sandbox;
 • darmowy dodatek – Wankhan DLC.

Datę premiery gry na PC (Steam) ustalono na 19 marca 2020 roku.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się