Darmowy weekend z symulacją pokera na Steamie

Poker Club karty as
Newsy PC

Poker to gra towarzyska, ale jeśli ktoś jest nietowarzyski, to zawsze może odpalić grę wideo. Ruszył darmowy weekend z Poker Club.

Na platformie Valve można właśnie przetestować bezpłatnie produkcję od Ripstone. W grze próbujemy zrobić karierę jako ekspert od pokerowych zagrywek. Jak czytamy na stronie tytułu na platformie Valve,

Wciel się w profesjonalnego pokerzystę w wyjątkowo wciągającej symulacji pokera odwzorowanej w rozdzielczości Ultra HD 4K przy wykorzystaniu olśniewającej technologii śledzenia promieni. Dołącz do społeczności graczy online walczących o najwyższe laury i śledź własne postępy w ponad 10 trybach Texas Hold’em.

Aby wypróbować Poker Club bez opłat, należy standardowo udać się na kartę tytułu na Steamie i poszukać zielonego przycisku “zagraj”. Oferta trwa jeszcze dwa dni. Później gra wróci do starej ceny; normalnie kosztuje 71,99 złotych.

W kwestii innych dostępnych obecnie ofert na darmoszki jak zawsze ma wiele do powiedzenia Epic Games. W tym tygodniu w sklepie można odebrać aż trzy produkcje. Pierwszą z nich jest Prey wraz z dodatkiem Mooncrash. Dorzucono też coś dla fanów wikingów, czyli Jotun: Valhalla Edition. A oprócz tego Epicy niespodzianie zaoferowali ścigałkę Redout.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie