3 gry za darmo w Epic Games Store już do odebrania. Za tydzień niespodzianka

Epic Games Store PG - darmowe gry
Newsy PC

W Epic Games Store udostępniono kolejne gry za darmo. Tym razem zgarniemy trzy bardzo udane produkcje, w tym tytuł od słynnego Arkane Studios.

Pierwszym z rozdawanych w tym tygodniu tytułów jest Prey z dodatkiem Mooncrash. To świetna propozycja od Arkane Studios, w której zwiedzimy stację kosmiczną opanowaną przez obcych. Gra oddaje w ręce odbiorców sporo swobody w tym, jak zajmą się wyznaczonymi zadaniami i w jaki sposób pokonają kosmiczne kreatury. Jeśli lubicie nieszablonowe strzelanki, moim zdaniem zdecydowanie warto ograć.

Czekacie na God of War Ragnarok i mało Wam mitologii nordyckiej? Jeśli tak, warto rzucić okiem na Jotun: Valhalla Edition. Wcielamy się w Thorę, która próbuje dostać się do Valhalli. Na swojej drodze spotkamy potężnych przeciwników, piękne krajobrazy i sporo lokacji do zwiedzenia. Jeśli nie straszna Wam rysunkowa oprawa, jest to tytuł wart Waszej uwagi.

Niespodziewanie Epic dorzuciło również trzecią grę do puli darmówek. Za darmo można odebrać również Redout: Enhanced Edition, czyli szaleńczo szybki wyścigi w klimatach science-fiction. To efektowny i momentami bardzo wymagający tytuł dla fanów kultowego Wipeoute’a.

Za tydzień odbierzemy grę-niespodziankę. Epic Games ujawni kolejną darmówkę najpewniej dopiero 19 maja o godzinie 17:00. Do tego czasu musimy żyć w niewiedzy.

Do dziś można było zgarnąć za darmo Terraforming Mars, czyli chwaloną adaptację znanej gry planszowej. Jeśli nie zdążyliście odebrać tego tytułu, niestety nie zrobicie tego, dopóki Epic Games nie zdecyduje się na jego ponowne rozdanie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie