Świetne screeny prosto z Escape from Tarkov

Świetne screeny prosto z Escape from Tarkov
Newsy PC

Gra może nieźle namieszać.

Battlestate Games pokazało garść nowych screenów prosto z Escape from Tarkov – produkcji, która już niebawem ma być dostępna w nowej wersji Alpha (pierwsza Alpha wystartowała w sierpniu tego roku). Tym razem na graczy będzie czekać większa mapa niż w poprzedniej wersji – zawierająca rozleglejszy teren do eksploracji.

Ponadto twórcy zapowiadają w nowej Alphie sporo usprawnień graficznych związanych z detalami, światłem, cyklem dnia i nocy, a nawet korekcją kolorów. Sporo zmian przeszły też tekstury związane z postaciami oraz broniami. Zerknijcie na poniższe screeny z nadchodzącej Alphy.

Escape from Tarkov bez retuszu. Co powiecie na otoczenie, w którym rozegra się walka?

Battlestate Games publikuje kilka kolejnych screenów z Escape from Tarkov przedstawiających środowisko, które stanie się areną naszych zmagań. Deweloperzy zaznaczają przy tym, że są to bezpośrednie zrzuty ekranu z gry, bez żadnego retuszu upiększającego.

Obrazki jednocześnie pokazują najnowszy build Escape from Tarkov, który wprowadza ulepszone efekty oświetlenia. Taka wersja gry ma być dostępna już wkrótce dla graczy sprawdzających produkcję w zamkniętych testach alpha.

Zapraszamy do galerii i czekamy na Wasze opinie odnośnie tego, co na nich zobaczyliście!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie