Project L33T – nowa gra w klimatach Escape From Tarkov z obietnicą jeszcze ciekawszej rozgrywki. Jest trailer

Project L33T
Newsy PC

Holmgard Games zapowiedziało właśnie nową taktyczną strzelankę PvEvP o nazwie Project L33T. Wraz z ogłoszeniem, zespół udostępnił też pierwszy zwiastun rozgrywki.

Project L33T ma na celu zapewnienie graczom niezrównanych wrażeń z gry, które połączą intensywność taktycznej rozgrywki znanej z takich tytułów jak Escape from Tarkov z wieloma innowacyjnymi funkcjami, które obiecują wynieść gatunek na nowy poziom. A przynajmniej tak twierdzą twórcy. Gra oferować ma ponadto realistyczne funkcje broni. Gracze mogą spodziewać się, więc że ich broń będzie się zacinać, przegrzewać i po prostu zużywać. Będzie jącmożna również modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb, czyli to, co wielu z nas lubi najbardziej.

Project L33T zaproponuje także elementy RPG

Project L33T będzie ponadto oferować elementy przypominające motywy RPG. W grze pojawi się wszak nie tylko zdrowie, ale także cechy fizyczne naszego “wojownika”. Twórcy planują również uwzględnić nawodnienie, poziom energii, utratę krwi, złamania, stłuczenia, odurzenie, wyczerpanie, drżenie itd., itp… Brzmi więc naprawdę nieźle. Holmgard planuje wystartować z wczenym dostępem do Projectu L.3.3.T. w drugiej połowie 2024 roku. Ale to nie wszystko, ponieważ jeszcze w marcu odbędą się zamknięte beta testy gry. A ponieżej wspomniany w tytule pierwszy zwiastun:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie