Geralt w objęciach pięknych kobiet. Nowe materiały z Wiedźmina 3

Zapraszamy na kolejną porcję screenów z Białym Wilkiem. Tym razem piękne dziewczyny, podpalanie wrogów oraz Garalt prowadzący śledztwo.

W południe prezentowaliśmy kilka obrazków wydartych prosto z gry, czyli z opcjami, mini-mapą i wszystkim, co zobaczymy na ekranie podczas zabawy. Twórcy Wiedźmina 3 uspokajali również posiadaczy PS4 i Xboksa One twierdząc, że na wszystkich platformach tytuł prezentuje się bardzo dobrze.

Teraz mamy dla Was kolejną porcję screenów, które przedstawiają Geralta podczas zbierania dowodów, pozwalają spojrzeć na walkę (świetne efekty płonących wrogów), napotkane postacie NPC oraz Geralta flirtującego ze znanymi już czarodziejkami. Są też górskie trolle oraz piękny zimowy pejzaż, ukazujący wielki świat, który przyjdzie nam przemierzać.

Ostatnio kilku użytkowników forum NeoGAF postanowiło nawet przekalkulować, jak mapa świata Dzikiego Gonu wygląda na tle mapek takich produkcji, jak GTA V, Skyrim czy Far Cry 4. Jesteście ciekawi, o ile Dziki Gon będzie większy od wspomnianych tytułów? Zajrzyjcie do tego newsa.

Przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 19 maja na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: