Wiedźmin 3 na konsolach gorszy niż na PC? Twórcy uspokajają

Zobaczcie również świeżutkie screeny z Dzikiego Gonu, przedstawiające piękny świat, który odwiedzimy już w przyszłym miesiącu.

O tym, że Wiedźmin 3: Dziki Gon prezentuje się wspaniale, mogliśmy przekonać się już wiele razy, oglądając screeny i co chwilę wypuszczane gameplay’e.

Najpiękniej tytuł ma wyglądać w edycji na blaszaki, z której najczęściej pochodzą ujawniane fragmenty rozgrywki. Co jednak z konsolami? Główny projektant poziomów w Wiedźminie 3, czyli Miles Tost, uspokaja graczy twierdząc, że edycja na PS4/Xbox One również wygląda bardzo dobrze.

Deweloper tłumaczy, że wkrótce dostaniemy jakiś materiał prezentujący konsolowe wydanie Wiedźmina 3. – Gra wygląda świetnie i będziecie się przy niej wspaniale bawić – pisze Miles Tost na Twitterze.

Inny gracz zapytał, czy Dziki Gon na PS4 wygląda równie dobrze jak na PC. – Gra wygląda bardzo ładnie na wszystkich platformach i będziecie się nią cieszyć na PS4/Xbox One tak samo, jak osoby grające na komputerach – odpowiada Miles Tost.

Zatem czekamy na obiecane materiały, a już teraz możecie zobaczyć nowe screeny z nadchodzącego Wiedźmina. Nie sprecyzowano niestety, z jakiej wersji gry pochodzą ujawnione zrzuty ekranu. Stawiamy jednak na PC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.