Super Mario Run już od dziś do pobrania

super-mario-run
Mobile Newsy

Bardzo dobre prognozy dla nowej gry od Nintendo. Zobaczcie szczegóły.

Od dziś można pobierać Super Mario Run w wersji na sprzęty mobilne z systemem iOS. Nowa produkcja od Nintendo z pewnością spodoba się fanom wąsatego hydraulika.

Według firmy badawczej SuperData, Super Mario Run powinno zostać pobrane w ciągu pierwszego miesiąca aż 30 mln razy, dając producentowi około 60 mln dolarów. SuperData zaznacza, że to znacznie mniej niż w przypadku Pokemon GO. Warto jednak zaznaczyć, że Pokemony ukazały się na iOS oraz Androida (Super Mario Run również będzie w wersji na Androida, ale dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona).

Super Mario Run jest do pobrania za darmo, jednak jeśli gracz chce odkryć wszystkie elementy, które gra ma do zaoferowania, powinien zapłacić 10 dolarów.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie