Pokemon Go gry gra

Pokemon Go najpopularniejszą aplikacją 2016 roku na iOS

0 komentarzy

Ale Super Mario Run wcale nie było daleko w tyle.

Nintendo ma powody do zadowolenia. Dwie produkcje japońskiej firmy zdominowały App Store w 2016 roku. Pierwsze miejsce przypadło Pokemon Go, które nie miało łatwego zadania. Gra ukazała się w czerwcu 2016 roku, więc miała mało czasu na osiągnięcie szczytu. Z kolei Super Mario Run znalazło się w pierwszej dziesiątce, a dodać trzeba, że jest na rynku dopiero od 15 grudnia. Już zresztą pobiło rekord. Było najchętniej pobieraną grą w dniu premiery.

Nintendo idąc za ciosem już zapowiedziało, że w przyszłości na sprzęty mobilne wyda takie gry jak Animal Crossing oraz Fire Emblem.

Inne popularne aplikacje w App Store to chociażby edytor zdjęć Prisma oraz gra Reigns.

Pokemon GO jako obudowa komputera

W ubiegłym roku byliśmy świadkami prawdziwego renesansu Pokemonów. Dzięki popularnej grze mobilnej świat oszalał na punkcie stworków, a zainspirowany Pokemon GO duet Brothers MOD postanowił stworzyć niezwykłą obudowę.

Moderzy wykorzystali w tym celu wizerunek najbardziej znanego spośród Pokemonów, czyli Pikachu. Za podstawę dla moda posłużyła obudowa Cooler Master MasterCase Pro 5, a w środku znalazło się miejsce m.in. na płytę główną ASUS Z170 Pro Gaming Aura czy zasilacz CM V550.

By mod odpowiednio się prezentował, moderzy wycięli niektóre elementy, takie jak ogon czy uszy Pikachu, z tektury, zaś całość ręcznie pomalowali.

Zobaczcie również wideo pokazujące powstawanie tej niezwykłej obudowy:

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się