Sunset Overdrive zostanie wydane na PC?

Przed targami E3 powraca temat przeniesienia tytułu od studia Insomniac Games na blaszaki.

Czy jednym z punktów konferencji Microsoftu na imprezie w Los Angeles będzie pecetowa wersja Sunset Overdrive? Użytkownik Enter the Dragon Punch z forum NeoGAF twierdzi, że posiada informacje z pewnego źródła, według których wspomniany tytuł wyląduje na PC i będzie przeznaczony tylko dla systemu Windows 10.

Enter the Dragon Punch zaznacza, że jest o tym w 100 proc. przekonany i jeśli moderatorzy z NeoGAF zechcą go zweryfikować, nie będzie z tym żadnego problemu.

Użytkownik dodaje, że jego źródłem jest osoba, a nie reklama, jak było to w 2014 roku. Jeśli nie pamiętacie, już wtedy w internecie wyłapano baner mówiący o tym, że Sunset Overdrive pojawi się nie tylko na konsoli Xbox One, lecz również na PC. Mike Ybarra z Microsoftu zdementował wówczas wszystko zaznaczając, że na reklamie doszło do zwyczajnej pomyłki.

Kto wie, może to jednak nie była pomyłka i skoro Windows 10 jest już na rynku, zostanie wykorzystany do uruchomienia Sunset Overdrive? Jeśli doniesienia Enter the Dragon Punch są prawdziwe, na pewno Microsoft wyłoży wszystkie karty podczas E3 2016.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.