Stwórzcie wymarzonego bohatera w The Sims 4

EA  zademonstrowało narzędzie służące do kreacji postaci.

Możliwości jakie oferuje aplikacja przeznaczona do tworzenia Simów są nieomal nieograniczone. Jesteśmy w stanie dowolnie kształtować wygląd członków wirtualnej społeczności: twarz, sylwetkę postaci i określić ich wiek np. poprzez dodanie zmarszczek. Dodatkowo tworzenie fryzur i wybranie danego stroju pozwoli jeszcze lepiej spersonalizować bohatera.

Ciekawie też wygląda opcja wyboru określonych cech osobowościowych, charakteryzujących mężczyznę bądź kobietę. To od nas zależy czy postać będzie kreatywna, romantyczna czy aktywna. Naszkicujemy też aspiracje, a więc cele do jakich dążyć będą nasi podopieczni. Twórcy zapewniają, że praca w kreatorze nie będzie od nas wymagała nadzwyczajnych umiejętności. Wszystkie decyzje podejmiemy w intuicyjny i przyjazny sposób.


The Sims 4 to kolejna część symulatora życia od studia Maxis. Premiera zaplanowana jest na wrzesień 2014 roku. Gra trafi na PC, ale w przyszłości nie można wykluczyć konsolowej edycji.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet