Strzelanka TPP z kosmitami za darmo na Steamie

Mido and Di
Newsy PC

Jeśli brakuje Wam darmowych tytułów, to na platformie Valve można właśnie odebrać kolejny. Chodzi o strzelaninę z ufoludkami Mido and Di.

Alper Gonen rozdaje obecnie shootera za pośrednictwem platformy Steam. Nie jest to free weekend czy coś – produkcję możemy zgarnąć na zawsze, jeśli klikniemy tam, gdzie trzeba przed określonym terminem. Wchodzimy na kartę gry na platformie Valve i szukamy przycisku „dodaj do konta”. Oferta wygasa 2 maja o 19.00. Wtedy Mido and Di wróci do swojej standardowej ceny.

Wcielamy się w małego ufoludka Mido, który miewa koszmary. Pewnego dnia dzieciak postanawia narysować sobie kolegę – Di – który instruuje go, jak zwalczyć kosmiczne zombiaki. Bierzemy broń i ruszamy do boju. Tytuł oferuje kolorową grafikę; akcję obserwujemy w TPP.

Przy okazji warto nadmienić, że obecnie na platformie Epic Games Store są dostępne dwie humorystyczne gry: Just Die Already i Paradigm. Więcej na ten temat przeczytacie pod tym adresem. Dziś pisaliśmy również o nietypowej produkcji, w której można wcielić się w drzewo i kierować jego poczynaniami. Ten tytuł także można zgarnąć bez żadnych opłat.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie