Gra, w której jesteśmy drzewem, do odebrania za darmo

Adventures of tree
Newsy

Jeśli brak Wam wrażeń w codziennym życiu, to od teraz możecie zostać drzewem. I to zupełnie bezpłatnie. Oto The Adventures of Tree.

Z niekonwencjonalną propozycją na darmowe granie wychodzi portal IndieGala.com. Od teraz możemy zgarnąć bez opłat nietuzinkową produkcję The Adventures of Tree, która – jak sama nazwa wskazuje – opowiada o przygodach drzewa. Z tego co prezentują screeny i trailer, można wnioskować, iż chodzi tu wyłącznie o drzewo iglaste.

Na początku personalizujemy postać, wybierając m.in. jej kolor – i bierzemy się za przygodę. Karmimy drzewko hamburgerami i wykonujemy różne zadania postawione przez twórców, jak na przykład znajdowanie jabłek i innych przedmiotów.

Jeśli zachęcił Was ten opis, to pozostaje Wam zarejestrować lub zalogować się na portalu IndieGala.com, a następnie wejść na stronę tytułu. Tam poszukajcie przycisku „download” (jest gdzieś na dole).

Przy okazji warto również wspomnieć o innych produkcjach, które można obecnie odebrać za darmo. Nie zawodzi tutaj Epic Games – do czwartku na platformie są dostępne dwie humorystyczne gry: studium chaosu, czyli Just Die Already i przygodówka point and click Paradigm. Więcej na ten temat przeczytacie pod tym adresem.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie