Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Street Fighter 5 za darmo do sprawdzenia na PS4 i PC przez 12 dni

Capcom ma dobre wieści dla osób, które jeszcze nie miały okazji powalczyć w Street Fighter 5. Przez kilkanaście najbliższych dni sprawdzimy bijatykę za darmo.

Nie tylko The Crew 2 możemy ogrywać na weekend za darmo. Fani bijatyk mogą sięgnąć również po Street Fighter 5, które zostało udostępnione za free aż do 6 maja, godz. 19:00 czasu polskiego. Do tego czasu posiadacze komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 mogą testować produkcję do woli.

Street Fighter 5 za darmo – testujecie?

Kto na powyższe pytanie odpowiada TAK, a zamierza przystąpić do zabawy na PlayStation 4, musi wziąć pod uwagę, że co prawda abonament PS+ nie jest konieczny, by pobrać grę i pobawić się trybach offline, to jeśli będziemy chcieli powalczyć online, bez Plusa się nie obejdzie.

Podczas darmowego okresu wypróbujemy zawodników, którzy byli dostępni na premierę Street Fighter 5 oraz tryby dodane w Street Fighter 5: Arcade Edition.

Street Fighter 5 za darmo – gdzie pobrać?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się