Stranger Things 3 ma nowy zwiastun

0 komentarzy

Fani serialu muszą zobaczyć, co szykuje producent.

W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun serialu Stranger Things. Trzeci sezon ma być dostępny do zobaczenia od 4 lipca. Wtedy to na platformie Netflix wyląduje 8 odcinków.

Zwiastun nawiązuje do hasła przewodniego trzeciego sezonu, który brzmi „jedno lato może wszystko zmienić”. Tym razem można zobaczyć scenę na basanie.

Akcja serialu osadzona jest w latach 80. w amerykańskim stanie Indiana, a formą i treścią nawiązuje do popkultury tamtego okresu, w tym m.in. do twórczości Stevena Spielberga, Johna Carpentera, Stephena Kinga, Roba Reinera, George’a Lucasa, Ridleya Scotta i Jamesa Camerona. Światowa premiera serialu miała miejsce 15 lipca 2016 roku na Netfliksie.

Stranger Things zostało pozytywnie przyjęte przez krytyków, chwalących przede wszystkim stylizację na lata 80., klimat, aktorstwo, reżyserię, scenariusz oraz liczne nawiązania do filmów z lat 80. W pierwszym dniu emisji serialu Netflix zamówił drugą serię, której premiera początkowo miała nastąpić 31 października 2017 roku, jednak później jej data została zmieniona na 27 października 2017 roku. Twórcy oraz odgrywający rolę Hoppera, David Harbour ogłosili iż serial na pewno doczeka się 4 sezonów, natomiast nie wiadomo też czy serial zostanie zakończony po tej liczbie.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się