Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin na nowym zwiastunie. Masa ciachania przeciwników na kawałki

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin - ogromny mackowaty stwór
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wczoraj wieczorem odbyło się State of Play, podczas którego zaprezentowano m.in. nowy zwiastun Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin. Ten prezentuje głównie ujęcia z walki z rozmaitymi przeciwnikami.

Najnowsze State of Play obfitowało głównie w trailery gier pochodzących z Japonii. Jedną z nich jest właśnie najnowsza odsłona Final Fantasy będąca spin-offem głównej serii. Zobaczcie, jak prezentuje się wymieniony materiał:

Ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że projekty przeciwników w grze są naprawdę dopracowane i przemyślane. To samo można powiedzieć o ich animacjach. Najpewniej przyczyniły się do tego różne efekty wizualne, których jest po prostu cała masa na ekranie podczas oglądania zwiastuna.

Przypominam, że wczoraj poznaliśmy wymagania sprzętowe omawianego tytułu. Te są co najmniej dziwne i chyba lepszego określenia nie da się znaleźć. Więcej na ich temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin zadebiutuje 18 marca 2022 roku. Gra zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. W przypadku wydania na komputery osobiste produkcję można będzie ograć wyłącznie na Epic Games Store. Niestety, entuzjaści Steama będą musieli obejść się smakiem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie