Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin do sprawdzenia za darmo na PS4 i PS5

STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN TRIAL VERSION - grafika z tła gry w PS Store z bohaterem gry
PS4 PS5

Jeśli chcecie sprawdzić Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin, teraz zrobicie to za darmo. Gra otrzymała nową wersję demo na PS4 i PS5.

Demo pozwoli Wam sprawdzić trzy różne segmenty z samego początku gry. Co więcej, możecie je sprawdzić także w ramach rozgrywki multiplayer, bo takowa będzie działać w wersji demonstracyjnej.

Jest też dobra wieść dla graczy, którzy po ograniu demka zdecydują się na zakup Final Fantasy Origin. Square Enix potwierdza, że stany zapisu takich osób przeniosą się z wersji demonstracyjnej do pełnej kopii gry. Nie stracicie więc swojego cennego czasu na powtarzanie początkowych segmentów tego tytułu.

Demo pobierzecie z PlayStation Store całkowicie za darmo. Zagracie w nie na PS4 i PS5. Nie wiadomo czy demo będzie dostępne przez ograniczony czas, czy będzie dostępne w PS Store przez kolejne miesiące.

Na wczorajszym pokazie PlayStation zaprezentowano zupełnie nowy zwiastun z rozgrywką Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin. Materiał pozwala też rzucić okiem na parę nowych lokacji. Znajdziecie go w tym miejscu.

Stranger of Paradise zadebiutuje 18 marca. Z tytułem zapoznamy się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie