Sting zapewni tej grze sukces? Data premiery Where the Water Tastes Like Wine

0 komentarzy

Obsada znakomita – legendarny Sting, a do tego Dave Fennoy z pierwszej odsłony The Walking Dead od Telltale czy Kimberly Brooks z Mass Effect. 

Wydawca Good Shepherd Entertainment udostępnił nowy zwiastun gry narracyjnej Where the Water Tastes Like Wine, współtworzonej przez Dim Bulb Games i Serenity Forge, który ujawnia dzień premiery gry. Tytuł zostanie wydany 28 lutego 2018 roku na PC, Maca i Linuxa przez platformę Steam.

Where the Water Tastes Like Wine to nostalgiczna gra skupiająca się wokół amerykańskiego folkloru, opowiadająca o dzieleniu się legendami, podróży i próbie przeżycia jasno określonego przeznaczenia. Gracze będą mogli przemierzyć wiek historii amerykańskiej, spotykając na swej drodze niezwykle eklektyczne i barwne postacie, perspektywy oraz prywatne historie. Surrealistyczna podróż przez sto lat folkloru została przedstawiona na niezwykle pięknych ilustracjach Kellana Jetta, łącząc w sobie dramatyczne obrazy dwuwymiarowe z trójwymiarową grafiką mapy Stanów Zjednoczonych.

11 premier na obecny tydzień. Lubicie Wiedźmina? Nadchodzi ciekawa alternatywa

Good Shepherd Entertainment niedawno ujawnił obsadę aktorską, która tchnie życie w postacie z Where the Water Tastes Like Wine i opowiadane przez nie historie. W obsadzie znalazł się legendarny muzyk Sting, Dave Fennoy znany z pierwszej odsłony The Walking Dead: A Telltale Games Series, Cissy Jones (Firewatch), Kimberly Brooks (Mass Effect) i inni.

Grę będzie można zakupić już 28 lutego, w cenie 71,99 zł lub w niedawno ogłoszonym wydaniu specjalnym „Wayfarer” wycenionym na 97,18 zł, które zawierało będzie dostępne cyfrowo: ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Ryana Ike’a oraz artbook.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się