Sterowniki Nvidia specjalnie dla Sniper Elite 4, Halo Wars 2 oraz For Honor

Warto pobrać, by w pełni wykorzystać potencjał nowych gier.

Nie tylko firma AMD wypuściła wczoraj najnowsze sterowniki dla Sniper Elite 4 oraz For Honor. Jeśli chcecie zwiększyć wydajność w owych grach na kartach GeForce, również możecie pobierać stosowne drivery.

Sterowniki NVIDIA GeForce 378.66 WHQL zapewniają optymalizację dla wspomnianych dwóch gier oraz dodatkowo dla Halo Wars 2. Tym razem zielona ekipa nie przygotowała żadnych nowych profili SLI, lecz w sterownikach dodano Video SDK 8.0 z 10/12-bitowym dekodowaniem oraz zaznaczono, że 3D Vision nie jest rekomendowane dla Sniper Elite 4.

Drivery powinny ucieszyć również osoby, które borykały się dotychczas z migotaniem obrazu na wybranych konfiguracjach w Battlefield 1. Mogło to nastąpić, gdy używaliśmy antyaliasingu TAA korzystając z karty graficznej bazującej na architekturze Kepler. Ponadto wyeliminowano niepoprawnie wyświetlający się tekst w menu Battlefield 1 przy korzystaniu z konfiguracji SLI.

Jeśli chcecie pobrać sterowniki NVIDIA GeForce 378.66 WHQL, możecie to zrobić bezpośrednio ze strony producenta lub poprzez oprogramowanie GeForce Experience.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.