SteelSeries Rival 700 od dziś dostępna na sklepowych półkach

SteelSeries Rival 700 od dziś dostępna na sklepowych półkach
Newsy PC Polecamy Technologie

Pierwsza na świecie modularna myszka gamingowa z wbudowanym wyświetlaczem OLED i wibrującymi powiadomieniami dostępna w sprzedaży online.

SteelSeries wprowadził do sprzedaży myszkę Rival 700. Jest to pierwszy na świecie gryzoń oferujący w pełni konfigurowalny wyświetlacz OLED oraz powiadomienia wibracyjne otrzymywane w czasie rzeczywistym i wymienialne elementy. Rival 700 można zamówić na oficjalnej stronie producenta SteelSeries.com, a niedługo u lokalnych dystrybutorów.

Wyświetlacz OLED

Gracze, wspierani przez oprogramowanie SteelSeries Engine, mogą personalizować wyświetlacz OLED tak, aby śledzić zmianę profili i statystyki w grze,  widzieć ustawienia CPI oraz wprowadzić niestandardowe loga i animacje. W trakcie rozgrywki Rival 700 na bieżąco zapewnia istotne informacje,  pozwalając użytkownikowi uzyskać przewagę bez konieczności sprawdzania lub uciążliwego włączania opcji w menu gry.

SteelSeries Rival 700
SteelSeries Rival 700

Wibrujące powiadomienia

Gracze mogą od teraz ustawiać w grze alarmy w formie pulsujących powiadomień, pomagających w podejmowaniu decyzji w najtrudniejszych momentach. Rival 700 delikatną wibracją powiadamia użytkownika o odnowieniu umiejętności postaci, informuje o kończącej się amunicji lub spadających punktach zdrowia. Sposób pulsowania myszki, czyli od góry do dołu, nie ma żadnego wpływu na precyzję i dokładność czynności wykonywanych w trakcie rozgrywki.

Maksymalna personalizacja

Myszka proponuje najbardziej zaawansowany na rynku sensor optyczny umożliwiający włączenie ustawień do maksymalnie 16 000 CPI. W przypadku, kiedy użytkownikowi znudzi się fabryczny czujnik lub będzie chciał wymienić go na nowszy model, nowy Rival umożliwia również samodzielną wymianę sensora bez konieczności kupowania dodatkowego gryzonia. Produkt SteelSeries posiada także wymienialne panele przednie dostępne w różnych wzorach i o różnej powierzchni oraz podświetlenie Prism RGB z milionem opcji kolorystycznych oraz wieloma efektami świetlnymi do wyboru.

Informacje użytkowe

Rival 700 pojawi się na rynku z dwoma kablami w pudełku. Pierwszy z nich to gumowy przewód o długości ponad 90cm przeznaczony przede wszystkim dla posiadaczy laptopów. Drugi jest długi na ponad 180cm, został opleciony nylonem i powstał głównie z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych. Sugerowana cena detaliczna Rival 700 to 109.99 Euro. Aby zakupić myszkę lub w celu uzyskania dalszych informacji o pozostałych akcesoriach gamingowych od SteelSeries należy odwiedzić stronę producenta.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie