SteelSeries przedstawia nowe podkładki pod myszki – QcK i QcK+ w wersji Limited

SteelSeries przedstawia nowe podkładki pod myszki – QcK i QcK+ w wersji Limited
Newsy PC Technologie

Odświeżony wygląd i nowy rodzaj materiału.

SteelSeries rozpoczyna sprzedaż nowej linii produktów z rodziny podkładek QcK. QcK Limited oraz QcK+ Limited są wersją rozwojową podkładek pod myszki tego producenta. Nowe QcK oferują całkowicie odświeżony wygląd oraz inny niż dotychczas rodzaj wykorzystywanego materiału. Linia Limited łączy ze sobą rozwiązania w celu zwiększenia precyzji użytkowania myszek, komfortu i długowieczności podkładki oraz elegancką stylistykę.

Zaprojektowane dla graczy najnowsze podkładki SteelSeries posiadają krawędzie obszyte metodą never-fray, która zapewnia długotrwałą ochronę przed strzępieniem się materiału. QcK Limited oraz QcK+ Limited zostały wykonane z mikroskopijnie tkanego materiału, który optymizuje precyzję śledzenia zarówno dla sensorów optycznych, jak i laserowych. Duża liczba włókien oraz większa gęstość tkaniny poprzez minimalizację tarcia przyczynia się do zdecydowanego zwiększenia szybkości poruszania myszki.

Nowe podkładki SteelSeries zapewniają perfekcyjną precyzję, ogromny komfort i niezwykłą wytrzymałość – twierdzi Jason Christian, jeden z menedżerów SteelSeries. – Projektując nowe QcK i QcK+ wsłuchaliśmy się w głosy zarówno inżynierów, jak i profesjonalnych graczy oraz fanów naszej marki – dodaje.

QcK Limited oraz QcK+ Limited posiadają gumowane, antypoślizgowe podłoże, które zapewnia stałe położenie na praktycznie dowolnej powierzchni nawet w trakcie najbardziej dynamicznych akcji. Podkładki, swoim wyglądem nawiązują do wzorów i kolorystyki pasków narciarskich, wykorzystywanych w podstawowej wersji najnowszych słuchawek SteelSeries Arctis 3, 5 i 7. Wymiary podkładek to 3mm grubości oraz 32 na 27cm w przypadku mniejszej wersji oraz 45 na 40cm w wariancie z „plusem”. Oba produkty pojawią się na polskim rynku pod koniec pierwszego kwartału 2017 roku, obecnie można je zakupić w oficjalnym sklepie na SteelSeries.com – QcK Limited w cenie 19,99 USD, zaś QcK+ Limited za 24,99 USD.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie