Za darmo na Steam, więc aż żal nie brać. Limitowana okazja

Steam rozdaje, więc żal nie skorzystać | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Steam rozdaje prezent dla graczy. I nie, nie chodzi tu niestety o żadną nową grę za darmo, a o dodatek do profili użytkowników.

Gier za darmo na Steam i tak jest bez liku. Gracze mogą w zasadzie niemal codziennie zagrać w jakąś produkcję, czy to w formie free-to-play czy z okazji limitowanego rozdawnictwa. Raz na jakiś czas zdarzają się też inne formy prezentów. Te kierowane są raczej dla tych, którzy na platformie Valve stawiają na aspekty “społecznościowe”.

Darmowy prezent na Steam

Steam jest dziś bowiem całą platformą gamingową, która jednoczy miliony fanów komputerowej rozrywki. Nic dziwnego, że od dłuższego czasu funkcjonują tam bowiem elementy kojarzone z platformami społecznościowymi. Użytkownicy mogą swobodnie dostosowywać i ozdabiać swój profil za pomocą specjalnych obrazków, emoji czy innych ozdobników.

Tym razem z okazji odbywających się targów PAX East 2024 Steam rozdaje tło do profilu. Czy to szałowy prezent? Nieszczególnie. Czy taki, który i tak warto przypisać do konta? Jasne, wszak “za darmo to i ocet słodki”, jak sami dobrze wiecie.

Brzydkie nie jest, więc to zawsze coś. Spragnieni gier za darmo mogą zawsze kierować się do naszego tagu na stronie, gdzie regularne informujemy o nowych rozdawnictwach.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie