Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Steam Winter Sale – niebawem start wielkiej wyprzedaży gier

Portfele z reguły drżą z rozpaczy na widok promocji na Steam. Już za chwilę nasze oszczędności w nich przechowywane mogą przejść do historii.

Według serwisu SteamDB od kolejnej wyprzedaży na Steam dzielą nas już tylko godziny. Wydarzenie Steam Winter Sale ma rozpocząć się jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego i będzie trwać do 5 stycznia. W tym czasie wszystkie gry (z małymi wyjątkami) kupimy po niższej cenie, ustalonej przez producentów.

Data wyprzedaży jest niemal pewna, gdyż Valve ogłosiło, że od 22 grudnia użytkownicy platformy mogą nominować swoich faworytów w plebiscycie Steam Awards. A tak się składa, że coroczny plebiscyt startuje zawsze z huczną wyprzedażą.

Nagrody nagrodami, ale czy można liczyć na ciekawe rabaty? Z cenami promocyjnymi na Steam jest jak z wyczekiwaniem na spadającą z nieba gwiazdkę. Wszyscy niby wiedzą, że to bajka, ale i tak gapimy się przez okno, czekając na cud. W przypadku zimowej wyprzedaży szanse na ulubioną gierkę w niższej cenie są na pewno o wiele większe.

Jeśli tak jak ja, macie ustawione automatyczne odpalanie Steam przy starcie systemu, to nie zaszkodzi później tam zajrzeć. A nóż, trafi się Cyberpunk 2077 z 15% rabatem lub darmowa gra.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się