Steam Summer Sale 2022 startuje już dzisiaj. Przygotujcie się na wielkie promocje

Steam Summer Sale 2022 startuje już dziś. Do kiedy potrwa?
Newsy PC

Steam Summer Sale 2022, czyli letnia tegoroczna wyprzedaż na platformie Valve rusza już dziś. Znamy datę zakończenia i potencjalne przeceny.

Valve niedawno podzieliło się konkretami dotyczącymi Steam Summer Sale 2022. Wielka letnia wyprzedaż na platformie dla graczy rusza już dzisiaj, tj. 23 czerwca, o godzinie 19:00 czasu polskiego. Na skorzystanie z wszystkich ofert będziemy mieć dość sporo czasu. Event ma zakończyć się 7 lipca, więc potrwa równo dwa tygodnie.

Fani promocji na gry, programy i dodatki będą mogli zapewne skorzystać z przytłaczającej liczby ofert. Na ten moment nie znamy konkretów, ale da się wyłuskać parę ciekawych informacji z opublikowanego przez Valve wideo. Na zajawce zbliżającej się wyprzedaży pojawiło się sporo gier, w tym wielkie produkcje AAA. Pokazano m.in. polskiego Cyberpunka 2077, God of War czy niedawne hity pokroju Forza Horizon 5 albo V Rising. Teoretycznie więc możemy spodziewać się przecen m.in. na te właśnie produkty.

Oczywiście Steam to także olbrzymia biblioteka gier indie. Fani mniejszych pozycji z pewnością będą mogli znaleźć sporo ciekawych ofert na intrygujące gry niezależne. Warto podkreślić, że początek lata to nie tylko pretekst do „parowej” wyprzedaży, ale też promocji na gry u innych wydawców. Dlatego też fani Blizzarda mogą liczyć na spore zniżki właśnie na Battle.net, a Ubisoft rozdaje wręcz pieniądze na zakupy.

Co ciekawe, na letniej wyprzedaży Steam ma pojawić się zupełnie nowe „świetne zadanie”, którego do tej pory nie widzieliśmy. Nie do końca wiemy, o co chodzi, ale istnieje spora szansa na zdobycie kolejnych ekskluzywnych dodatków do naszych profili.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie