Steam Summer Sale 2021 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Steam Summer Sale ruszyło. Wybraliśmy 22 naszym zdaniem najciekawsze promocje

Steam Summer Sale 2021 wystartowało, a my wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze oferty. Wśród przecenionych gier da się wyłowić wiele perełek w dobrych cenach.

Niedawno wystartowała wielka wyprzedaż Steam Summer Sale 2021. Jak zawsze gracze mogą liczyć na tysiące promocji. Jest w czym wybierać, ale w morzu dobrych cen trudno wyłapać te najlepsze okazje.

Postanowiliśmy wybrać oferty, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę. W naszym zestawieniu znalazły się 22 gry oraz zestawy, które są dostępne w bardzo dobrej cenie lub po prostu warto uzupełnić nimi swoją bibliotekę. Poniżej znajdziecie dobre okazje na wysokobudżetowe gry od dużych studiów, ale też mniejsze, ale bardzo dobre tytuły niezależne.

Steam Summer Sale 2021 – warte uwagi promocje

Wyprzedaż Steam potrwa do 8 lipca, do godziny 19:00.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się