Gry ze Steam w samochodach Tesli. Zobaczcie co kombinuje Elon Musk

Gry ze Steam w samochodach Tesli. Zobaczcie co kombinuje Elon Musk
PC Technologie

Hardware Tesli może stanąć do pojedynku z Xbox Series X i PS5. Kiedy więc zagramy na samochodach w jeszcze więcej gier? Musk snuje plany dotyczące Steam.

Cyberpunka 2077 i Wiedźmina uruchomimy już teraz, ale gracze chcieliby zagrać jeszcze więcej gier. Co na to Elon Musk?

Obietnice dotyczące całego Steam w Tesli

Kto mógłby się spodziewać, że samochody mogą w 2022 roku być porównywane z konsolami do grania najnowszej generacji? No, albo z bardzo dobrymi PeCetami. Nie ma się co dziwić, że możliwość grania w samochodzie spotyka się z szeroką krytyką, ale firma w porę reflektuje się i wprowadza ważne poprawki.

Skoro teraz zadbano (powiedzmy…) o bezpieczeństwo, to może powinniśmy spodziewać się jeszcze większej liczby kompatybilnych gier z Teslą? Okazuje się, że takie plany ma sam Elon Musk. Wszystko zaczęło się od jego krótkiego komentarza na tweet konta Cyberpunk 2077, w którym napisał on jedynie „świetna gra”.

Na ten komentarz szybko odpowiedział jeden z redaktorów IGN, który spytał, kiedy powinniśmy spodziewać się nowej wersji CP77 na Tesli Model X i S. Musk zaskoczył chyba wszystkich, składając dość ambitną obietnicę.

Pracujemy nad zapewnieniem ogólnego działania gier ze Steam na Tesli, a nie nad konkretnymi tytułami. Tym właśnie zajmiemy się w dłuższej perspektywie.

– obiecał Elon Musk na Twitterze

Brzmi to ambitnie i, miejmy nadzieję, Musk oraz Tesla dadzą radę przenieść bibliotekę Steam na samochody Tesli. W końcu pojazdy tej marki nie należą do najtańszych, a możliwość kupna nowoczesnego samochodu oraz konsoli do gier w jednym brzmi, jak świetny ruch marketingowy. Tylko błagam, nie grajcie, gdy stoicie w korku…

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie