Podsumujcie swój rok ze Steam. Ruszyło genialne narzędzie Steam Replay 2022

Steam Replay 2022 ruszyło. Podsumujcie swój rok i pochwalcie się
Newsy PC

Steam pozwala w tym roku na podsumowanie ostatnich 12 miesięcy na platformie. Każdy gracz może więc zobaczyć, jak sprawdził się na tle średniej.

Narzędzie Replay jest dla platformy Valve czymś w rodzaju Spotify Wrapped dla… no, Spotify. Tym razem możemy podsumować zmierzający ku końcowi rok pod kątem gamingowym. Dzięki temu zobaczymy wszystkie nasze najważniejsze statystyki, ale również zestawienie ze średnią. U mnie nie wyszło najgorzej.

Steam Replay 2022 – jak skorzystać?

Aby podsumować swój rok z platformą od Valve, należy udać się w to miejsce, zalogować się i to w zasadzie wszystko. Całe nasze podsumowanie stanie się od razu dostępne, a my dostaniemy wgląd w wiele bardzo ciekawych statystyk. Znalazło się również miejsce na statystyki „przeciętnego” gracza platformy w 2022 roku. Na samym końcu możemy wybrać odpowiedni kafelek i pobrać podsumowanie w formie obrazka. Oczywiście zachęcam do tego, abyście dali znać w komentarzach, jak spędziliście ten rok!

Ja mogę zacząć, więc moje najważniejsze informacje wyglądają w ten sposób:

Elden Ring nie jest dla mnie raczej zaskoczeniem – to nie tylko moje osobiste GOTY 2022, ale również jedna z najlepszych gier, w jakie grałem kiedykolwiek. Najwyraźniej jednak w ER i Halo Infinite poświęciłem tyle czasu, że na listę załapało się nawet Quarry, w którym nie spędziłem zbyt wiele czasu, bo wystarczyło jedynie, aby przejść grę raz.

Co ciekawe, daje nam to również wgląd w bardzo ciekawe statystyki globalne. Otóż przeciętny gracz Steam w 2022 roku odblokował 21 osiągnięć, rozegrał jedynie 5 gier, a także najdłużej z rzędu grał 9 dni. Co ciekawe, większość graczy wolała poświęcić obecny rok na ogrywanie starszych tytułów. Jedynie 17% uruchomionych pozycji to produkcje z tego roku. 64% to gry wydane w ciągu ostatnich 1-7 lat, a 19% należy do gier wydanych co najmniej 8 lat temu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie