Niebawem sprawdzicie za darmo setki gier na Steam. Valve zapowiada kolejną edycję wydarzenia

Niebawem sprawdzicie za darmo setki gier na Steam. Valve zapowiada kolejną edycję wydarzenia
PC

Gracze PeCetowi, szykujcie się na granie w wersje demonstracyjne nadchodzących gier, które pojawią się w przyszłości na platformie Valve. Wymieniona firma zapowiedziała kolejny Steam Next Fest.

Steam Next Fest rozpocznie się 21 lutego i potrwa równo tydzień. Oznacza to, że do 28 lutego będziecie mogli sprawdzić dema wielu gier, które jeszcze nie miały swojego debiutu na PC. To dobra okazja, by świetnie spędzić wolny czas i poszerzyć swoje zainteresowania o kolejne produkcje często ze sceny niezależnej. To właśnie w indyki SNF głównie obfituje.

Gry niezależne przez małe zespoły i specyfikę swoich założeń znacznie wyróżniają się na tle produkcji z nieco większymi budżetami. Szczerze mówiąc, dla mnie scena niezależna jest ostoją często o wiele bardziej szalonych i tym samym ambitniejszych pomysłów, których ostatnio brakuje w tytułach AAA.

Przypominam, że od niedawna znamy także daty innych wydarzeń na Steamie zaplanowanych na 2022 rok. Mowa oczywiście o ukochanych przez graczy wyprzedażach. Pierwsza z nich, związana z graniem przy pomocy Remote Play Together, odbędzie się pod koniec obecnego miesiąca. O pełnym harmonogramie przeczytacie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie