Setki gier do sprawdzenia za darmo. Te 10 produkcji musicie wypróbować

Steam Next Fest 2024 wystartowało. Setki gier do sprawdzenia za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Steam Next Fest 2024 wystartowało. Łącznie możecie pobierać na swoje komputery setki różnych nadchodzących tytułów. Warto skusić się na parę pozycji.

Steam po raz pierwszy w 2024 roku oferuje wgłębienie się w nadchodzące na tę platformę produkcje. Setki gier dostały swoje dema, a gracze mogą przez najbliższy czas pobierać je zupełnie bez opłat. To świetna sposobność na to, aby przetestować ciekawie zapowiadające się tytuły przed premierą.

Od 5 do 12 lutego macie czas, aby skorzystać z oferty darmowych dem do wypróbowania na Steam. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawie zapowiadających się tytułów, w tym gry AA i mniejsze lub większe indyki. Każda z zaprezentowanych gier ewentualnie doczeka się debiutu na platformie. Dlatego też warto sprawdzić obszerny katalog. Może znajdziecie nową produkcję, o której nawet nie słyszeliście?

Z racji tego, że do wyboru jest sporo pozycji, postanowiłem zaprezentować parę najciekawszych demówek, które moim zdaniem są warte ogrania.

Steam Next Fest 2024 – co warto ograć?

1. Indika – demo pobierz stąd

2. Pacific Drive – demo pobierz stąd

3. #Drive Rally – demo pobierz stąd

4. Homeworld 3 – demo pobierz stąd

5. Dungeonborne – demo pobierz stąd

6. Outcast – A New Beginning – demo pobierz stąd

7. Monomyth – demo pobierz stąd

8. Millennia – demo pobierz stąd

9. Tribes 3: Rivals – demo pobierz stąd

10. Children of the Sun – demo pobierz stąd

Polecam również zajrzeć samemu na stronę główną wydarzenia i sprawdzić, co ciekawego ma do zaoferowania Steam Next Fest 2024.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie