Gracz w bolesny sposób dowiedział się, że Steam Decka się nie smaży

Steam Deck nie powinien być smażony - donosi jeden z graczy
Newsy PC

To, co stało się ze Steam Deck tego gracza to bolesna katastrofa. Niemniej pokazuje to innym, że konsola nie sprawdzi się jako patelnia.

Nie wiem, czy ktokolwiek z Was próbował kiedyś usmażyć albo upiec, czy choćby ugotować swoją konsolę. Zapewne większość z Was zdaje sobie sprawę z tego, że to bardzo zły pomysł. Być może niektórzy jednak o tym nie wiedzą. Dlatego też powstał wpis taki, jak ten.

Wszystko zaczęło się od pewnego gracza na Reddicie, który opublikował w serwisie załamujące zdjęcie. Widać na nim konsolę Steam Deck, z rozbebeszonym środkiem, niczym po ataku Ksenomorfa. Ostrzegam, że to widok tylko dla graczy o mocnych nerwach! Nie? Dalej chcecie zobaczyć? No to macie, ale nie skarżcie się potem.

Wspaniała fota na Reddicie idealnie obrazuje całą tę historię, która w sumie nie wymaga dodatkowych uwag. Mimo wszystko autor posta radzi społeczności, aby nie zostawiać Steam Decka na kuchence, bo… no wiecie, plastik, metal, baterie połączone z ostrym ciepłem wytwarzanym przez palnik… No moim zdaniem wszystko powinno być jasne.

Z jakiegoś powodu nieuważny gracz skontaktował się z pomocą techniczną Valve. Nie wiem, na co liczył, ale firma potwierdziła, że gwarancja nie obejmuje masakracji sprzętu z powodu błędów ludzkich. Naprawa tej katastrofy kosztować będzie więcej niż kupno nowej konsoli, choć sam nieszczęśnik „uważa, że to tylko nowa bateria i płyta tylna”. Warto próbować, ale na efekty bym nie liczył. Pewnie to wina Valve, że nie napisali na środku panelu „nie smażyć”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie