Kolejne State of Play rzekomo już niedługo, analityk podał datę

Kolejne State of Play rzekomo już niedługo, analityk podał datę
PS4 PS5

Roberto Serrano to dość znany analityk, któremu w przeszłości zdarzało się dobrze przewidzieć datę State of Play. Kolejne wydarzenie PlayStation rzekomo już w lutym.

Istnieje jednak szansa, że nie będzie to aż tak bogaty event, na który liczymy.

Kiedy kolejne State of Play?

Roberto Serrano, znany branżowy analityk, postanowił opublikować na Twitterze datę kolejnego wydarzenia PlayStation. Należy te rewelacje traktować z dystansem, gdyż nie jeszcze ich nie potwierdzono. Warto jednak pamiętać, iż analitykowi zdarzało się już poprawnie przewidzieć termin SoP.

Tym razem donosi on, że kolejny event zaplanowany został już na 3 lutego, na godzinę 22:00.

Aktualne informacje na temat nadchodzących gier na PS5 i PS4 od PlayStation Studios i zespołów deweloperskich innych firm. Czwartek, 3 lutego, od godz. 22:00

Roberto Serrano na Twitterze

Wiele wskazuje na to, że tym razem nie dostaniemy zbyt wielu zapowiedzi nowych gier. Event raczej skoncentruje się na nowych pokazach już dobrze nam znanych tytułów, jak choćby God of War Ragnarok czy mający niebawem ukazać się w sklepach Horizon Forbidden West.

Tom Henderson, znany insider, już wcześniej mówił o lutowym State of Play. Jego zdaniem prezentacja skupi się na nadchodzącym Sifu oraz „dwójce” Horizon. Być może Warner Bros. przygotowuje co nieco dla fanów Harry’ego Pottera. Nieco większe wydarzenie rzekomo ma mieć miejsce pod koniec marca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie