Polak, który zrewolucjonizował Wiedźmina 3, właśnie ulepszył Starfield

Starfield otrzyma nowości, o które błagali gracze. Bethesda obiecuje
Newsy PC

Wierni fani gry Wiedźmin 3 na pewno kojarzą polskiego modera posługującego się pseudonimem Halk Hogan. Wykonał on niesamowitą pracę przy tytule od CD Projekt RED. Teraz wziął się za Starfield.

Z wielka przyjemnością witamy mod Starfield HD Reworked Project, który właśnie został udostępniony i możemy go pobierać. To dopiero pierwsza wersja modyfikacji, ale już wiadomo, że nie ostatnia. Halk Hogan przez lata wspierał swoimi poprawkami grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy nadzieję, że tytuł Bethesdy również otrzyma tyle uwagi.

Starfield z poprawkami grafiki od Halk Hogan

Autor projektu zaznacza, że jego celem jest ulepszenie grafiki poprzez przeróbkę zasobów gry. Chodzi o uzyskanie lepszej jakości tekstur, przy zachowaniu oryginalnego stylu graficznego i dobrej wydajności.

Już pierwsza wersja Starfield HD Reworked Project wiele zmienia. Otrzymaliśmy przerobione do wysokiej rozdzielczości różne tekstury otoczenia w miastach oraz poza nimi (niektóre skały, ściany, podłogi, teren i inne). Ponadto moder zajął się grafiką napotykanych w świecie Starfield postaci. Twarze wyglądają teraz znacznie bardziej szczegółowo i realistycznie. Na koniec mamy świetne zmiany efektu ognia. Teraz możesz zobaczyć realistyczne płomienie zamiast rozmazanych pikseli.

Modyfikacja praktycznie nie wpływa na wydajność gry, wymaga jedynie nieco więcej pamięci wideo (VRAM). Ogólnie rzecz biorąc, jeśli Twoja karta graficzna ma co najmniej 6 GB pamięci, możesz zainstalować mod bez obawy o spadek fps.

Halk Hogan

Projekt jest w fazie rozwoju i będzie otrzymywać aktualizacje w przyszłości. Zatem pobierajcie, a my damy Wam znać o kolejnych aktualizacjach moda.

Link do pobrania oraz trailer prezentujący zmiany na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie