Termin premiery Star Wars Jedi: Survivor wyciekł do sieci. Cal Kestis trochę się zmieni

Star Wars Jedi: Survivor - grafika
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące Star Wars Jedi: Survivor. Produkcja Resprawn Entertainment może zadebiutować całkiem szybko.

PlayStation Game Size podaje, że baza danych Sony wspomina o terminie premiery kontynuacji Fallen Order. Produkcja miałaby ukazać się w marcu lub już pod koniec lutego przyszłego roku.

Oczywiście nie możemy mieć w tej chwili pewności co do ujawnionego terminu premiery, bowiem niewykluczone, że jest on zwykłym placeholderem. Wydawca gry informował wcześniej, że produkcja ukaże się w 2023 roku, ale nie podawał konkretnej daty premiery.

W sieci pojawiły się też grafiki przedstawiające oficjalne figurki nawiązujące do gry. Wygląda na to, że Star Wars Jedi: Survivor zaprezentuje nam nieco inaczej wyglądającego Cala Kestisa. Co więcej, możliwe, że protagonista będzie mógł posługiwać się bronią dystansową, która pojawia się na wizualizacjach figurek.

Ujawnione obrazki zdradzają też, że w grze pojawi się kilka typów droidów, w tym ochronne KX, B-1 z niestandardowym malowaniem oraz MagnaGuard. Fani spekulują, że historia Jedi: Survivor nawiąże do Wojen Klonów i zaserwuje graczom większą lub mniejszą retrospekcję. Inni twierdzą, że droidy nie zostaną wykorzystane do fanserwisu i są jedynie pozostałością armii Separatystów, którą ktoś wykorzystuje w roli prywatnych ochroniarzy. Przekonamy się dopiero po premierze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie